
Инверторный генератор Champion (с дистанционным запуском)
34 088 ₴
- Нет в наличии
- Код: C4500iES
- +380 (67) 360-70-32Только для консультаций
Характеристики
| Код моделі | C4500iES |
| Марка двигуна | Чемпіон |
| Тип двигуна | 171 см3, Чемпіон OHV |
| Макс потужність, Вт | 4500 |
| Номінальна потужність Вт | 3200 |
| Фаза | Одна |
| паливо | Бензин |
| Ємність паливного баку | 6 |
| Тип запуску | Дістанційний, електричний, ручний |
| Час роботи | 5,3 години при навантаженні 50% / 8 годин при навантаженні 25%. |
| Частота | 50 |
| Номінальна напруга | 240В / 12В |
| Розетки | 1 x 120 В 16 A / 1 x 12 В 8,3 A |
| Розміри (ДxШxВ) | 610 х 470 х 500 |
| Вага | 36.9 |
Champion Power Equipment є лідером на ринку обладнання для виробництва електроенергії. Champion має багаторічний досвід надання надійних і довговічних енергетичних продуктів, розроблених і розроблених у США для ринків Північної Америки та світу. Для дому, роботи чи ігор продукція Champion є стандартом досконалості. Ми створюємо силу, яка полегшує ваше життя.
Які основні переваги у бензинового електрогенератора Чемпіон C4500iES
- . Оптимальна якість струму та стабільність напруги. Інвертори Чемпіон виробляють стабільний струм високої чистоти. Завдяки цьому їх можна без ризиків застосовувати для живлення надчутливої електроніки на чіпах. Зокрема комп’ютерів, ноутбуків, телекомунікаційного обладнання, іншої офісної техніки, телевізорів, тощо. А також практично всіх видів побутових електропристроїв: холодильників, кондиціонерів, пральних машин, газових котлів, електричного опалення, штучного освітлення, будівельних інструментів і так далі.
- . Запускається дистанційно, і не тільки. Цей бензиновий інверторний генератор можна запустити 3 способами: з кишенькового пульта ДК, електростартером із панелі керування або ручним стартером. Пристрій комплектується акумулятором для живлення власних електричних ланцюгів. Відстань дії пульта ДК – до 25 м.
- . Має режим економії. Окрема кнопка на панелі мобільного генератора електроенергії Champion вмикає автоматичне регулювання його роботи відповідно до навантаження. Якщо потреба в електроенергії підключених споживацьких електроприладів знижується, інвертор знижує оберти двигуна, зменшуючи вироблення електрики. Наприклад, якщо підключений комп’ютер переходить у режим сну. Це дозволяє заощаджувати до 40% об’єму палива, мастила, моторесурсу та фінансів власника.
- . Значна робоча потужність – 3,2 кВт. Цього вистачить, аби використовувати цю мобільну електростанцію для живлення багатьох видів побутового, офісного, торгового, туристичного, будівельного або іншого електрообладнання, яке часто застосовується у повсякденному житті.
- . Надійний захист самого генератора. Недорогий інвертор Чемпіон C4500iES обладнаний запобіжниками, які вимкнуть його у випадку електричного перенавантаження. Для скидання перенавантаження і повторного запуску передбачені окремі кнопки на панелі керування. Також пристрій має захист від роботи при небезпечно малому рівні мастила. Двигун зупиниться, якщо обсяг мастила впаде нижче припустимого. Спеціальні індикатори на панелі керування просигналізують про проблеми, які потрібно усунути.
Для якого електричного обладнання варто купити інвертор Champion C4500iES?
Бензиновий електрогенератор Чемпіон 4,5 кВт використовують, як:
- інверторний генератор для комп’ютера (ПК), ноутбука, планшета, смартфона;
- генератор для газового котла;
- електрогенератор для опалення;
- електричний генератор для кондиціонера;
- генератор електрики для штучного освітлення;
- невеликий генератор 220 для холодильника.
А також для багатьох інших видів побутового або офісного електрообладнання. Купити Чемпіон C4500iES – хороше рішення для використання його в галузі торгівлі або іншої комерції. Він часто застосовується, як:
- недорогий інверторний генератор для кавомашини, гриля, вітрини, холодильного обладнання, тощо;
- невеликий генератор для офісної техніки (оргтехніки), зокрема принтерів, модемів, телефонів, серверів, роутерів, багатофункціональних приладів (БФП), телекомунікаційного обладнання та обладнання зв’язку, тощо;
- аварійний генератор для сигналізації, сповіщення, відеоспостереження, аварійного освітлення, систем безпеки, тощо;
- інверторний генератор для будівельних електричних інструментів;
- 4 тактний генератор для будь-яких інших приладів, зокрема з електродвигунами.
Де може застосовуватися генератор 4,5 кВт Champion?
Невисока ціна електрогенератора Champion C4500iES – одна з основних причин його популярності в багатьох сферах людської діяльності. Його застосовують, як:
- генератор із дистанційним керуванням для кемпінгу, туристичної стоянки або табору;
- інвертор для будинку на колесах або автофургона;
- мобільний інверторний генератор для автомобільних подорожей;
- недорогий генератор із ДК для пікніка або відпочинку на природі;
- електричний генератор для дому (котеджу, приватного будинку);
- бензиновий генератор для дачі;
- невеликий інверторний генератор для будмайданчика;
- генератор 220 В для невеликого офісу;
- пересувна електростанція для виїзної торговельної точки;
- інверторний генератор для магазину;
- генератор із дистанційним запуском для спортмайданчика;
- аварійний генератор для медичних та інших закладів.
ВАЖЛИВО! Перед першим запуском Champion C4500iES уважно вивчіть інструкцію до нього й ретельно дотримуйтесь викладених у ній рекомендацій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Страна производитель | США |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Максимальная мощность | 4.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 7.5 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 171 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 57 мм |
| Высота | 46 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Вес | 36 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
- Цена: 34 088 ₴

