
Портативный инверторный генератор Champion 2300
23 236 ₴
- В наличии
- Код: 72301i
- +380 (67) 360-70-32Только для консультаций
Характеристики
| Код моделі | 72301i |
| Бренд | Champion |
| Максимальна потужність | 2300 |
| Максимальна допустима потужність | 2500 |
| Номінальна потужність | 1900 |
| Фаза | одна |
| Паливо | Бензин |
| Ємність паливного баку | 3.8 л |
| Система запуску | Ручна |
| Тип двигуна | 96cc 4-stroke OHV |
| Час роботи | 5.5 hrs @50% load |
| Рівень шуму | 53 dba @50% load |
| Частота | 50 |
| Номінальна напруга | 240 / 12 |
| Керування обертами | Автоматично |
| Розміри (ДхШхВ) | 490 x 320 x 420 cm |
| Вага | 22.15 |
Champion Power Equipment є лідером на ринку обладнання для виробництва електроенергії. Champion має багаторічний досвід надання надійних і довговічних енергетичних продуктів, розроблених і розроблених у США для ринків Північної Америки та світу. Для дому, роботи чи ігор продукція Champion є стандартом досконалості. Ми створюємо силу, яка полегшує ваше життя.
72301i - це портативний інверторний генератор з бензиновим двигуном, що працює від одноциліндрового 4-тактного двигуна Champion з верхнім розташуванням клапанів об'ємом 96 см і максимальною потужністю 2300 Вт.
З 3,8-літровим паливним баком ця установка може працювати до 9,5 години при навантаженні 25% або більше 10 годин в економічному режимі. Наш двигун OHV оснащений датчиком відключення при низькому рівні масла та розрахований на довгий термін служби та простоту обслуговування.
Пристрій також містить технологію інвертора справжньої хвилі, що робить його безпечним для живлення всіх чутливих електронних пристроїв, таких як ноутбуки, котли, зарядні пристрої.
Цей пристрій ідеально підходить для походів, подорожей та легкої роботи вдома.
Ці блоки можуть бути об'єднані в стек і можуть бути з'єднані паралельно для отримання більшої потужності за необхідності.
Функції
До 9,5 годин роботи при навантаженні 25%
Економний режим економії палива
Технологія синусоїдального інвертора
Автоматична система дросельної заслінки
Відключення при низькому рівні олії
Вихід 12В для заряджання акумулятора
Тихий
Бензиновий двигун
Легкий
Портативний із вбудованою ручкою для перенесення
Штабелювана конструкція – паралельний варіант
Ручний дросель
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Страна производитель | США |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 1.9 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 9.5 час |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 80 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.8 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 29 мм |
| Высота | 41 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Вес | 22 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 53 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
- Цена: 23 236 ₴









